ענק מטר וחצי כתום

איך להפתיע עם מתנה כמו דובי לילדים?

זה לא סוד שילדים אוהבים לקבל בובת דובי ענק, וכמה שיותר גדול ומעוצב – ככה הם יותר שמחים ומופתעים ומתרגשים מהדובי.
לנו, כהורים. מתנות גדולות עולות לא מעט. אז למה לקנות להם דווקא את הדובי הזה שהם רואים תמיד אצל חברות וחברים?

מתנה לילדים היא דרך נפלאה להראות להם שאנחנו אוהבים אותם (כמובן שזו לא הדרך העיקרית), אבל זאת דרך נפלאה לשמח אותם בתקופות נעימות. כמו: חגים, ימי הולדת, התנהגות ראוייה בבית הספר, ועוד.

דובי ענק הוא לא סתם שואו, הוא גם חבר שנשאר לאורך זמן

יש מבחר גדול של מתנות שתוכלו לתת לילדים שלכם והם ישמחו לקבל, אבל דובי ענק זאת מתנה מיוחדת במיוחד שתשאר איתם לאורך זמן ותעניק להם סוג של חבר בדמות בובה, שהם יהנו מחברתו בחדר במהלך היום והלילה, שיחמם אותם בתקופת החורף הקר, ושיעניק להם תחושת ביטחון שלנו המבוגרים היא לא ברורה מאליו, ולהם כילדים היא משמעותית וחשובה להתפתחותה של אישיות בריאה ושלווה יותר.

במהלך ההיסטוריה וגם בתקופה שלנו ילדים רבים מתחברים לבובות פרווה שהם רוכשים, ומפתחים קשר כלשהו עם הבובה, כן כן, אנחנו יודעים שזה נשמע לחלק מאיתכם קצת מוזר, אבל עולמם של הילדים שונה מעולם המבוגרים, והדימיון מפותח הרבה יותר בגילאים צעירים יותר, מה שמאפשר לילדים להעניק שם לדובי, להעניק שם לדובי, ואפילו לדבר עם הדובי ברגעים שקשה על דברים שהילדים לא היו חושבים לשתף את ההורים או מישהו אחר. 

היכולת לשתף משחררת לילדים אבן כלשהי מהלב, לאחר לא מעט זמן, אם תשימו לב או לא תשימו לב, רוב הילדים מתחילים לפתח חברות או קשר עם בובת הדובי שאותה הם קיבלו במתנה. 
תוכלו לנסות לשאול את ילדכם כחודש לאחר קבלת הדובי המתנה, אם הוא כבר נתן שם לדובי או שעדיין לא, תתפלאו לגלות שבחלק גדול מהמקרים שתשאלנו ובדקנו, הילדים נתנו לדובי הענק שלהם שם ולא סיפרו להורים. מה שרק מחזק את הטענה של הקשר שמפתח בין הילד או הילדה, לבין הדובי.

דובי ענק הוא לא סתם שואו, הוא גם חבר שנשאר לאורך זמן

בשלב בחירת הצבע והגודל של הדובי – רצוי שתכנסו לראש של הילד שלכם.
אין ספק שדובי ענק הוא מוצר שמתאים לכל ילד וילד, במיוחד בעידן של היום בו כל האייפונים והטאבלטים והרשתות החברתיות משתלטות על חיינו וחייהם של הילדים.

הדור הצעיר מתרחק יותר ויותר מהדברים הכל כך בסיסיים האלו, כמו לקבל דובי במתנה ולהתחבר אליו ולאהוב אותו, או לקרוא ספרים, משחקי קופסא, אלו דברים שחלק גדול מהילדים כבר לא משתמש בהם באותה תדירות כמו שבעבר.

אז איזה דובי הכי מומלץ לקנות לילדים?

אין דובי ענק ספציפי שמתאים לילדים יותר או פחות, והשאלה היא בעיקר שאלה של מיקום וגודל החדר והמקום הפנוי שיש לכם בשביל הדובי החדש שתרכשו.

אנחנו ממליצים בעיקר על דובי מטר וחצי ודובי שתי מטר, הסיבה היא שאלו דובים ענקיים בגודל אנושי ואמיתי, שיגרום לילדים שלכם להרגיש חיבור עמוק ואמיתי עוד יותר לבובה החדשה שלהם, המחמירים יותר יקנו 2 דובים או בובות פרווה אחרות מהאתר שלנו, ותאמינו או לא, לילדים יש אפשרות להתחבר ולתת שמות ולפתח קשר גם עם יותר מבובה אחת 🙂

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button