איך לשלב בצבעים בין דובי גדול לזר פרחים

רוצים לשלוח מתנה נפלאה ליום הולדת? אולי ללידת תינוק? דובי עם משלוח פרחים הוא שילוב נהדר. רק איך מתאימים את הצבעים ומשלבים יפה ביניהם? אין כמו דובי צעצוע גדול בתור מתנה ליום הולדת, לידת תינוק חדש או אפילו יום האהבה. וכאשר הוא מגיע עם סידור או זר פרחים גדול וצבעוני, אי אפשר לנצח אותו. אז איך מתאימים בין הדובי הגדול – והצבע שלו, במיוחד – לזר הפרחים? חנויות פרחים רבות ישמחו להציע לכם זר מרשים, אבל באילו צבעים, ומאילו פרחים?
חנות פרחים
חנות פרחים

דובים לבנים – ורדים אדומים

האמת היא שוורדים יופיעו הרבה ברשימה שלנו, במיוחד בכל מה שקשור בוורדים אדומים. חפשו צבע מנוגד יפה לדובי שלכם, ואם הוא לבן או בהיר בעיקרו, העניקו אותו בליווי זר ורדים אדומים. דובים ורודים – פרחים לבנים, אדומים או… כתומים אם רומנטיקה – אז עד הסוף! עם דובי ולנטיינ'ס ורודים הכי טוב לשילוב הם פרחים לבנים ואדומים. אם יש לכם קצת 'קיק' ואתם רוצים להביע קצת אש ולהבה, נסו דווקא פרחים כתומים~ דובים בגוון אדמה או חום – פרחים ורודים, לבנים ואדומים הרבה אנשים חושבים שפרחים צהובים מתאימים לדובי חום, אבל חייבים להיזהר עם הצבע הצהוב: רבים מפרשים את הצהוב בתור צבע של קנאה, ולכן חשוב גם מה שאתם רוצים לשדר באמצעות הפרחים עצמם. הטוב ביותר הוא זר שמורכב בחלקו מפרחים אדומים, חלקו מפרחים לבנים וחלק ממנו אפילו בפסי לבן – ורוד. ליליות יפות, עם כריזנטמות ואולי ורדים, יכולות לשמש זר יפה לדובים חומים.

דובים אפורים – לבן ואדום

הרבה דובים גדולים מגיעים בצבע 'אמיתי', אפרפר, עם חזה לבן. לדובים כאלה מתאימים זרים מעורבים שיש בהם לבן – כצבע החזה – ואדום – כצבע הרומנטי. זר מעורב של נוריות, כלניות או ורדים, בגוונים האלה, יהיה פשוט נפלא.

מה אמור להיות גודל הזר?

למראה הטבעי, חשבו על הדובי במושגים של בן אדם: אם הדובי גדול, קנו זר שהדובי יכול כביכול להחזיק בידיים, על החזה שלו. לדובי קטן יחסית או בינוני, קנו זר קטן יותר, אבל דחוס ו'מרוכז', עם הרבה פרחים קטנים. למראה המוגזם, חשבו הפוך: דובי קטן – זר גדול, שממש מלווה את הדובון החביב דובי גדול – זר קטן אבל ממזרי; כזה שיש בו מסר, עם הרבה פרחים שונים, מושקע ויפה. אז לסיכום: אם אתם מחפשים מתנה מקורית ללוות את זר הפרחים שלכם, אנחנו מציעים לכם דוב גדול, מלא חום ואהבה. פרחים מתאימים ויפים תמיד יתאימו ויתקבלו יחד עם הדובי, בשמחה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button