משלוחים עד לבית לכל הארץ תוך עד 5 ימי עסקים | איסוף מפתח תקווה או פרדס חנה
מבחר דגמים ועיצובים חדשים במחירי מבצע הכי זולים בישראל

איך להפתיע את הילדים עם דובי ענק כמתנה?

דובי ענק 2 מטר

איך להפתיע את הילדים עם דובי ענק במתנה?

זה לא סוד שילדים אוהבים מתנות, וכמה שיותר מפתיעות וגדולות – ככה הם יותר שמחים ומופתעים ומתרגשים. לנו, כהורים. מתנות גדולות עולות לא מעט. אז למה לקנות דווקא דובי?
דובי ענק – ורוד מטר וחצי
מתנה לילדים היא דרך נפלאה להראות להם שאנחנו אוהבים אותם (כמובן שזו לא הדרך העיקרית), אבל זאת דרך נפלאה לשמח אותם בתקופות נעימות. כמו: חגים, ימי הולדת, התנהגות ראוייה בבית הספר, ועוד.

משחקי קופסא שמפתחים את החשיבה או דובי כמתנה?

משחקי קופסא הם מתנה נפלאה לילדים, הם עוזרים לנו, כהורים. לתת לילדים שלנו צ׳ופר שהוא גם בעל ערך חינוכי בעבורם. מתנה שתגרום להם להתפתח עוד יותר ולחשוב ולהנות עם חבריהם. אנחנו כמובן לגמרי מסכימים עם הרעיון של קניית משחק חשיבה כלשהו לילדים כמתנה, אבל בפוסט הזה – ננסה להסביר למה צעצועים ובובות הם דבר שדווקא חשוב מאוד להתפתחות תקינה של הילדים שלכם. לא פחות ממשחקי קופסא וחשיבה.  

הדובי כחבר

הורים לילדים שקונים מאיתנו דובי, מספרים לנו לא פעם שהילד, או הילדה – נתנו לדובי שם, ישנים איתו במיטה, נהנים לספר לכולם על הדובי החדש שלהם, וכו׳ ובעיקר, מה שתמיד חוזר על עצמו, זאת התחושה הנפלאה שאנחנו כחנות לא רק מכרנו דובי, אלא מכרנו דובי עם אישיות, דובי שילווה את הילד לכל תקופת הילדות שלו. ישן איתו בלילות החורף הקרים, וישב בחדר בלילות הקיץ החמים. דובי שישאר ויזכר כחלק מילדות נפלאה, וברגע של כנות, אם יש סיבה לקום בבוקר – זה בשביל לקבל הודעה מילד מאושר שכל כך שמח על הדובי החדש שקיבל.   הורים יקרים, בשלב בחירת המתנה – רצוי שתכנסו לראש של הילד שלכם. אין ספק שדובי הוא לא מוצר שמתאים לכל ילד וילד, במיוחד בעידן של היום. עם כל המחשבים והטאבלטים, והפלאפונים והאינסטגרם. רבים התרחקו מהדברים הכל כך בסיסיים האלה (בעיניי) כמו צעצועים, דובי צעצוע, ספרים, משחקי קופסא וכו׳ לכן אין מי שכמוכם יודע אם דובי יכול להתאים לילד שלכם, או לא. מקווים שבפוסט הזה עזרנו לכם בהתלבטות.   נשמח לשמוע ממכם בתגובות      

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.