משלוחים מהירים לכל הארץ ועד לבית

 

 

 

 

משלוחים של דובי ענק

זמני אספקה: 

1-4 ימי עסקים לרוב חלקי הארץ, עם שליח ועד לבית. – חלק גדול מהמשלוחים נמסרים תוך יום עסקים.
עלות המשלוח
: 50 ₪ למשלוח מהיר עם שליח עד לבית, ולכל הארץ.

מה מיוחד במשלוחים שלנו?

1. ברגע שהדובי נאסף מהמחסנים שלנו בדרך אליכם, תקבלו הודעת SMS למספר הטלפון שציינתם בהזמנה – שיודיע שהמשלוח שלכם נאסף מאיתנו.

2. ביום המשלוח, תקבלו הודעת SMS נוספת עם טווח שעות משוער למסירה של המשלוח לידכם.

*שימו לב – לאיזורים חריגים זמני האספקה עלולים להיות שונים:
לישובים קטנים, קיבוצים ומושבים, איזורים מרוחקים, יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יהודה ושומרון, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח. יכולים לקחת 1-7 ימי עסקים.

כמו במשלוחים לאיזורים רגילים – רוב המשלוחים נמסרים מהר מהרגיל גם באיזורים חריגים. 

ימי עסקים:
ראשון-חמישי. לא כולל ימי שישי, שבת, וחגים. 
זמני המשלוח, לא כוללים את יום ההזמנה עצמו.

אם אתם צריכים את הדובי להיום – אנחנו ממליצים שתגיעו לאסוף מאיתנו בפרדס חנה בתיאום טלפוני.

אפשר גם להגיע בשעות הלילה המאוחרות כשאין פקקים 😉

 

מדיניות משלוחים – חובה לקרוא לפני ביצוע הזמנה:

אנו אחראים להוציא כל הזמנה והזמנה בזמן לחברת המשלוחים, האחריות שלכם היא להיות זמינים טלפונית לשליחים של חברת צ'יטה, על פי חוק, לא יבוצעו מסירות ללא מענה טלפוני לפני. במקרה בהם יבוצעו ניסיונות למסירת המשלוח בטווח הזמנים שאנחנו מתחייבים אליו בזמן שביקשתם בהזמנה והשליחים ינסו ליצור עמכם קשר ולא יהיה מענה מצדכם ויווצרו עיכובים בעקבות כך –  העיכובים הם על אחריותכם המלאה ומחוץ לזמני ההתחייבות שלנו בPlush Toys.

שימו לב כי לאחר 3 ניסיונות מסירה ללא מענה טלפוני מצדכם – המשלוח יוחזר אלינו ותחוייבו בדמי משלוח ללא אפשרות להחזר כספי על דמי משלוח אלו, בקיצור – הקפידו להיות זמינים לקבל את המשלוח, אנחנו רוצים שימסר בהקדם האפשרי וללא זמינות בטלפון זה לא יתאפשר.

במידה ותרצו לבטל את הזמנתכם בגלל עיכוב בזמן המסירה אשר מתרחש בגלל אי מענה טלפוני מצדכם למרות שבוצע ניסיון מסירה כלשהו, הדבר יתאפשר אבל דמי המשלוח אינם מוחזרים במקרה כזה.

כמובן שבמידה ולא בוצע ניסיון מסירה והמשלוח שלכם התעכב, תוכלו לבטל את ההזמנה ללא תשלום.
חשוב לנו לציין שזה לא קורה אף פעם וכל המשלוחים נמסרים בזמן, וכשיש עיכוב כלשהו הוא בדרך כלל בגלל חוסר מענה בטלפון לשליחים של צ'יטה. 🙂

 

 

ביום המשלוח תשלח אליכם הודעת SMS מחברת המשלוחים צ׳יטה הנראה כך:

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלות נפוצות בנוגע למשלוחים:

 

 

השליח מתקשר לפני שהוא מגיע?

 

כל השליחים של צ׳יטה מתקשרים כמה דקות לפני שהם מגיעים, וכמובן שאתם גם תקבלו הודעת SMS עם טווח שעות משוער למסירה – כך שאין לכם ממה לדאוג, תוכלו לדעת לתכנן את הזמן שלכם בהתאם. 🙂

 

 

מה עושים אם אני לא נמצאת בכתובת בדרך כלל?

 

במידה ואתם לא נמצאים בכתובת בשעות הבוקר והצהריים המוקדמות, תוכלו לבקש מהשליח להשאיר לכם את החבילה במקום בטוח שתאשרו לו טלפונית כשהוא יגיע לכתובת שציינתם בהזמנה.

לדוגמא, הרבה מהלקוחות שלנו מבקשים להשאיר את המשלוחים ליד הדלת, אחריי השער, אצל אחד השכנים, ובמידה ואתם גרים בבניין מגורים – אפשר אפילו לבקש מהשליח להשאיר בחדר חשמל או במקום בבניין שאתם יודעים שזה בטוח להשאיר בו את החבילה.

כמובן שישנה אפשרות נוספת, והיא לשלוח לכתובת העבודה שלכם או של אחד ההורים במידה ואתם עדיין בגיל צעיר.

הבהרה חשובה: במידה ואין לכם כתובת בה אתם זמינים בשעות הבוקר והצהריים המוקדמות, אין לבחור בשיטת התשלום במזומן לשליח.

 

 

אני רוצה לשלוח לכתובת של חברה שלי, זה אפשרי?

 

ברור! זה ממש פשוט. בכתובת למשלוח כתבו את כתובת האדם אליו תרצו לשלוח את המתנה, בצירוף הטלפון הנייד שלו או שלה.

 

הבהרה: בחברת המשלוחים (צ'יטה שליחויות) איתנו אנו עובדים, ישנם 3 ניסיונות מסירה בימים שונים לכל משלוח, במידה ולא תהיו זמינים בטלפון או בכתובת המקורית למשלוח (מכל סיבה שהיא) במהלך שלושת ניסיונות המסירה אליכם ההזמנה שלכם תוחזר אלינו  אוטומטית על ידי צ'יטה – במצב כזה דמי המשלוח אינם מוחזרים וכספכם יוחזר אליכם בקיזוז דמי המשלוח אליכם + 20 שקלים על המשלוח החוזר והאריזה וכו', אנא הקפידו להיות זמינים בטלפון ובכתובת שציינתם למשלוח. האחריות לזמינות טלפונית מצדכם ובכתובת היא עליכם, אנא הקפידו להזין מספר טלפון תקין וכתובת תקינה ולהיות זמינים.

 

 

אפשר להוסיף 2 מספרי טלפון לשליח?

 

כן, אפשר. בעמוד ביצוע ההזמנה באתר – ציינו את מספר הטלפון הראשי בו אתם בדרך כלל זמינים.
ובתחתית העמוד, תהיה לכם אפשרות למלא הערות להזמנה – פשוט כתבו שם את המספר השני, וכל דבר אחר שיכול לעזור לשליח להשיג ולהגיע אליכם.