כללי

 • אתר Plush Toys ("האתר") מופעל ע"י חברת חטב יבוא ושיווק ("החברה"), בכתובת אינטרנט  Plush-Toys.co.il ומטרתו רכישת מגוון רחב של מוצרים, ביניהם: דובים, בובות, צעצועים, פופים, שמיכות, ומגוון נוסף של מוצרים ("המוצר").
 • הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו ("התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות או רכישות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
 • האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

רכישת מוצר באתר

 • האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
 • בעת ביצוע הזמנה באתר, הלקוח מאשר שקרא את התקנון והוא מאשר כי יפעל לפיו בכל מקרה הקשור להזמנה או לרכישה באתר או בחנויות הרשת.
 • המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהתראה כלשהי על כך.
 • הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או אפליקציית Bit (ביט).
 • האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם, להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.
 • הגולש מצהיר כי ידוע לו שהתמונות של המוצרים המופיעים באתר Plush Toys מייצגות את מראה המוצרים כפי שהם נראים במציאות בצורה הטובה ביותר. יתכנו מצבים בהם יהיו הבדלים קלים בבהירות הצבע והתאורה בעקבות זווית הצילום או התאורה בעת הצילום, אנו עושים את מירב המאמצים לספק מגוון תמונות מזוויות שונות ובתאורות שונות על מנת למנוע מצב של אי הבנה בעת הרכישה, התמונות מייצגות את המוצרים בצורה הטובה ביותר ויתכנו שינויים קלים בבהירות או כהות הצבע של המוצרים.
 • הגבלת גיל המשתמש מתחייב לפקח על השימוש באתר ולהגביל את השימוש בו על ידי קטינים ולמנוע ביצוע תשלום באשראיביט לילדים מתחת לגיל 16 אלא על ידי אדם מבוגר בלבד, המשתמש מקבל על עצמו אחריות מלאה עבור כל שימוש בלתי מורשה באתר על-ידי קטינים ומכיר באחריותו המלאה לכל שימוש בכרטיס האשראי שלו או של אחרים באשראיביט באתר Plush Toys.
 • במידה ובית העסק לא יוכל לספק את המוצר בין אם במשלוח, ובין אם באיסוף מהחנויות, במסגרת הזמן הנקובה מכל סיבה שהיא, סכום האחריות הכספית של Plush Toys יהיה בגין החזר מלא על סכום הרכישה אותו הלקוח שילם.

מדיניות החזרות וביטולי עסקה

 • החזר, שינוי או ביטול הזמנה יתאפשרו בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 14 יום לאחר קבלת הלקוח את ההזמנה.
 • עמלת הסליקה (1.5% מערך העסקה) לא יוחזרו לאחר ביצוע עסקה באתר – במידה והביטול נגרם כתוצאה שאינה קשורה לאתר Plush Toys, אלא לבקשת הלקוח.
 • במידה וביטול העסקה יתבצע בעקבות חוסר במלאי עיכוב בזמני האספקהכל בעיה אחרת.
 • חברות משלוחים מחייבות בתי עסק בעת איסוף משלוח מהמחסן,לכן, במידה והבקשה לביטול ההזמנה מצד הלקוח תבוצע לאחר יציאת המשלוח לחברת המשלוחים, הלקוח יחוייב בדמי משלוחים כפולים (הלוך – חזור) והם לא יוחזרו אליו ויושלמו לחברת המשלוחים כדין, במידה וביטול ההזמנה יבוצע לפני יציאת המשלוח אל חברת המשלוחים – יזוכה הלקוח בדמי המשלוח במלואם ויחוייב רק בעמלת סליקה על סך של 1.5% מערך העסקה בלבד (במידה ויש)
 • לאחר קבלת המשלוח, ביטול עסקה וקבלת החזר כספי יתאפשר בהחזרת המוצר פיזית לאחת מהחנויות שלנו ברחבי הארץ.
 • אם המוצר הנרכש הגיע פגום ו/או שנעשתה טעות בסוג או בצבע המוצר, יוכל הלקוח להחזיר את המוצר תוך עד 14 ימי עסקים במידה והודיע על הדבר ביום קבלת המוצר (תאריך ושעת מסירת המשלוח), כמובן שבמידה וקרתה טעות כלשהי, Plush Toys מתחייבת לשלוח שליח על חשבון החברה, על מנת לאסוף את המוצר ולספק אחד אחר בהקדם האפשרי.
 • התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

מידות מוצרים

תיתכן סטייה של עד 15% במידות המוצרים לאחר המילוי שלהם בחומר מילוי, מידות המוצר מתייחסות למוצר לפני מילוי שהבד מתוח. לאחר המילוי תמיד תתרחש סטייה של גודל.

אחריות על מוצרים

האתר אחראי לטיב המוצר וזאת במידה והלקוח קיים את התנאים הנדרשים בתנאי האחריות המופיעים בתחתית כל העמודים באתר תחת ״תנאי אחריות״. שימוש שלא בהתאם להנחיות אלה יבטל את האחריות של האתר.

במקרה של ויכוח בנושא אחריות לאחר אספקת המוצר ללקוח – בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית, סכום הבקשה לפיצוי כלפי האתר לא יוכל לעלות מעבר לסכום החזר כספי מלא על מוצר זהה וחדש כפי שהוזמן בבית העסק.

אחריות על תקינות המוצרים תקפה ליום מסירת המשלוח לידי הלקוח, באחריות הלקוח לוודא את תקינות המוצר בעת קבלתו. ובמידה וישנה בעיה כלשהי, לפנות אל בית העסק באותו יום.

בכל פנייה או תלונה לגבי תקינות המוצרים לאחר תאריך מסירת המשלוח, תוצע ללקוח אפשרות של תיקון המוצר בבית העסק או החלפתו לחדש.
באחריות הלקוחה להגיע לבית העסק שלנו על מנת להיות זכאי לביצוע ההחלפה או התיקון של המוצר.
לא ניתן לבצע החלפה של מוצרים במשלוח ללא תשלום במידה והתלונה על אי תקינות המוצר לא תתקבל ביום קבלת המשלוח לידכם.

השיקול האם לתקן או לבצע החלפה למוצר זהה חדש – שמורה בידייה של בית העסק בלבד.

אנחנו מדגישים וממליצים שחובה לוודא את תקינות המוצר בעת קבלתו כדי למנוע מצבים מן הסוג הזה ולוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב והמהיר ביותר עבורכם?

מדיניות אספקה והובלה של משלוחים

 • האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר או באמצעות הטלפון לכתובת הלקוח כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה או לכל מקום אחר עליו יוסכם (מרכז מסירהמקום עבודהמקום מגורים).
 • אספקת הזמנות תתאפשר בתחומי מדינת ישראל בלבד.
 • זמני האספקה או ההחלפה המשוערים הם עד 5 ימי עסקים, ואינם כוללים את ימי שישי ושבת, ויום העסקים העוקב ליום ההזמנה בו המשלוח נאסף מאיתנו לחברת המשלוחים – במידה והמשלוח מבוצע על ידי חברת משלוחים חיצונית.
 • **בתקופות מסויימות בשנה יתכנו עיכובים, כמו תקופות של חגים, או מצב בטחוני הגורם לעיכובים במדינה, בתקופות כאלה במידה ומשלוח לא יסופק במסגרת הזמן שרשומה – נוכל להציע החזר כספי מלא על ההזמנה וביטול ההזמנה, או המתנה למשלוח, הזמנים אינם תלויים בנו ישירות אלא בחברת משלוחים, וכל עיכוב שנגרם בצד של חברת המשלוחים לא תלוי בנו.
 • הבהרה: זמן האספקה או ההחלפה של פופים הוא עד 10 ימי עסקים (לא כולל היום של ההזמנה וימי שישי ושבת או ערבי וימי חג).
 • לאיזורים חריגים (יהודה ושומרון, מושבים, ישובים מרוחקים או קטנים, אילת והערבה והנגב) – משלוחים והחלפות יכולות לקחת עד 7 ימי עסקים ובחלק קטן מהמקרים יתכנו עיכובים גם מעבר לזה, בכל מקרה של עיכוב מכל סוג או סיבה שהיא יוצע החזר כספי ללקוח וביטול עסקה מלא או המתנה למשלוח.
 • במידה ויתרחש עיכוב כלשהו מעבר למתוכנן בזמני האספקה, תוצע ללקוח אפשרות לבטל את ההזמנה לגמרי ולקבל החזר כספי מלא, כולל דמי המשלוח ועמלת הסליקה. שימו לב כי אין שום אחריות על עוגמת נפש העלולה להגרם עכב עיכוב טעות אנוש ו או חוסר עמידה בזמני האספקה – מעבר לאפשרות לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי מלא במידה ובית העסק לא עמד בזמני המשלוח המצויינים או להוציא משלוח חדש* במידה והעיכוב נגרם עכב בעיה עם החבילה הקיימת.
 • הוצאת משלוח חדש תלוייה בזמינות המלאי של אותו מוצר או מוצרים שהוזמנו. במידה והמוצר שהוזמן לא במלאי בעת הופעת הצורך לביצוע ההחלפה – תוצע ללקוח האפשרות לבחירת מוצר חליפי או דומה, ובמידה והדבר לא יתאים תתאפשר ביטול העסקה וקבלת החזר כספי מלא עבור התשלום שבוצע.
 • במקרה של הודעה על אובדן חבילה בחברת משלוחים – זמן איתור החבילה בחברת המשלוחים הוא עד 3 ימי עסקים נוספים, במידה והחבילה לא תאותר לאחר 3 ימי עסקים –  יוצע ללקוח לשלוח משלוח חדש נוסף, כמובן ללא כל עלות נוספת, זמן האספקה של המשלוח החדש יהיה שוב במסגרת הזמן שמופיעה באתר, ועיכובים יתכנו שוב גם במסגרת משלוח זה במידה והתקנון יהיה תקף גם לגבי משלוח זה.
 • החברה לא תהא אחראית לעיכוב בזמני האספקה שנגרם על ידי חברת המשלוחים או בעקבות נזק מטעות אנוש או כל סיבה אחרת היכולה לגרום לעיכוב, כולל נזק מכוח עליון או מאירועים שאינם בשליטת החברה או טעויות שיבוצעו על ידי שליחים מטעמנו או שלא מטעמנו.
 • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 • בית העסק לא יהיה אחראי לכל נזק או עוגמת נפש העלולים להגרם כתוצאה מעיכוב בזמני אספקת המשלוחים מכל סיבה שהיא, בין אם סיבה שתלוייה בבית העסק לבין אם סיבה אשר תלוייה בחברת השליחויות החיצונית.
 • זמן ההחלפה זהה לזמן משלוח רגיל, והוא עד 5 ימי עסקים, לא כולל יום העסקים הראשון העוקב להזמנה בו המשלוח נאסף לחברת משלוחים, וימי שישי ושבת וערבי וימי חג.

איסוף מוצרים מהחנות

בכל איסוף מוצר מהחנות, חובת בדיקת זמינות מלאי מראש חלה על הלקוח.ה

בכל איסוף מוצר מהחנות, חובת בדיקת תקינות המוצר, המידות, תאימות הדגם למוצר שרכש בחנות או מראש, היא על הלקוח.ה לפני עזיבתו\ה את החנות

לא נוכל להחליף משלוח שנאסף מהחנות במשלוח מסיבות של פגם במוצר, טעות בגודל, טעות בדגם, קבלת מוצר שונה או לא זהה או פגום. האחריות על בדיקת המוצר במלואו לפני עזיבת החנות היא על הלקוח.ה בעת הגעתו\ה לחנות.

מדיניות אספקת משלוחי אקספרס מהיום להיום או למחר

משלוחי אקספרס הם דבר מורכב הדורש מציאת שליח חיצוני על ידינו שיכול לספק את המשלוח אליכם בעלות הכי נמוכה ובזמן הכי מהיר, שימו לב כי משלוחי אקפסרס אינם התחייבות והם תלויים בשליחים חיצוניים או חברות משלוחי אקספרס חיצוניות, אין התחייבות לאספקת המשלוח בתאריך המבוקש, ובמידה ולא נעמוד בזמנים מכל סיבה שהיא שקשורה לשליחים, או לכל סיבה מהצד שלנו, נזכה אתכם בעלות המלאה ששילמתם ונבטל את ההזמנה.

אנחנו עושים כל מאמץ לעמוד בזמנים של משלוחי אקספרס, אך במידה ותקרה טעות כלשהי מהצד שלנו, או מהצד של השליחים, נבצע החזר כספי מלא ולא תהיה כל טענה על עוגמת נפש או צורך בנשיאת אחריות על ידנו על העיכוב.

אחריות משפטית

עיכובים בזמני אספקה ההחלפה המשוערים וההתחייבות עליהם

עיכוב בזמני האספקה או ההחלפה של מוצרים הוא דבר שיכול להתרחש בתקופות מסויימות בשנה ובכלל בכל זמן נתון עכב מגוון סיבות רחב, הכולל בין היתר טעויות אנוש, או שגיאות במיון לאיזור חלוקה בארץ, אובדן חבילה במחסן מיון או אי סריקת חבילות במחסנים בזמן או מכל סיבה אחרת שלא צויינה כאן העשוייה להגרם.

במקרה של עיכוב חוסר יכולת לעמידה בזמני משלוח,  ו או אספקת מוצר שגוי ו או פגום – תוצע ללקוח האפשרות לביטול ההזמנה וקבלת החזר כספי מלא על העלות הכוללת אותה שילם או שליחת משלוח חדש אליו, הכפוף שוב לאותם תנאי אחריות משפטית וזמני משלוח, זאת בהתאם לזמינות מלאי, וזמני האספקה האפשריים ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.

לתשומת לבכם, אין אנו אחראיים על כל סוג של עוגמת נפש העלולה להגרם כתוצאה מעיכוב בזמני המשלוח החלפת מוצרים, אנחנו עושים את ההשתדלות המקסימלית ביותר לעמוד בזמנים המצויינים איך איננו יכולים להתחייב עליהם.
הזמנים הם משוערים בלבד, ובכל מקרה של טעות או עיכוב בזמנים מכל סיבה שהיא – תחום האחריות של בית העסק – "Plush Toys״ המספק את המוצרים הוא על עלות ההזמנה הכוללת בלבד, הלקוח רשאי, בכל עת במידה ובית העסק לא עומד בזמני המשלוח או ההחלפה המצויינים או אשר נאמרו לו טלפונית או בכל אמצעי תקשורת אחר, הלקוח יהיה רשאי לדרוש לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא בלבד.

מדיניות פרטיות

 • הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או לפעילות אתרים אחרים מקבוצת מפעילת האתר לרבות אתרים המופעלים ו/או מנוהלים על ידי מפעילת האתר ו/או צדדים קשורים, לרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
 • בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תבקש להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה, אנא צרו קשר עם נציג החברה באמצעי תקשורת המופיעים בסוף תקנון זה.
 • החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

דין וסמכות שיפוט

 • פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

קניין רוחני

 • כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של האתר Plush Toys
 • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
 • אין להעתיק את מבנה האתר הייחודי, מבנה הצבעים, תוכן העמודים או התמונות והסמלים המופיעות באתר.
 • אין להעתיק או להשתמש בשמות הדגמים הייחודיים הניתנים לדגמים באתר.

יצירת קשר

 • בכל שאלה ו/או בירור לגבי המוצר, וכן בכל פנייה אחרת בעניין פגיעה בזכות או תוכן פוגע, יש ליצור קשר באמצעות כתובת מייל / מספר טלפון: info@plush-toys.co.il0507463456

ט.ל.ח